GFXpixel.info - PHP-Fusion themes design Grudzień 11 2017 03:40:47
Nawigacja
· Strona główna
· Gmina Kórnik
· Dojazd do Koninka
· Artykuły mieszkańców
· Galeria zdjęć
· Forum
· Do pobrania
· Kategorie Informacji
· Stacja Meteo
· Banery
· Regulamin
· FAQ
· Linki
· Kontakt
· Szukaj
Nasza Parafia

Rada Sołecka

Ostatnie artykuły
· Renowacja kapliczki ...
· Usunięcie niebezpiec...
· Płyty z I Komunii Św.
· SPRZĄTANIE LASU W KO...
· Wesołego Alleluja !!!
Polecamynet4me - SZYBKI internet w Koninku

net4me internet w Koninku

net4me to nazwy sieci komputerowych budowanych i administrowanych przez naszą firmę . Podstawowym zadaniem tych sieci jest umożliwienie osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom dostępu do INTERNETU. Umożliwia też realizację dodatkowych usług takich jak dzierżawa pasma i usługi VOIP. Oferujemy także utrzymanie stron i kont pocztowych. Sieci budowane sa w oparciu o technologię transmisji danych drogą radiową przy wykorzystaniu urządzeń Wi-Fi pracujących w paśmie 2.4 i 5,4 GHz. Użytkownicy tej sieci przyłączani są do niej z zastosowaniem anten nadawczo-odbiorczych lub, w przypadku instalacji zbiorczych w budynkach wielorodzinnych, kablem UTP zakończonym gniazdem RJ45 zgodnym ze standardem Ethernet.

Internet staje się co raz bardziej powszechnym środkiem przekazu podobnie jak wcześniej radio i telewizja z dodaną funkcją interaktywności. STAŁY DOSTĘP do sieci nie jest już zbędną fanaberią ale nieodzownym elementem życia prawie każdego aktywnego członka społeczeństwa. Dzięki niemu możliwa jest telepraca i poczta elektroniczna dostępna natychmiast po jej nadaniu, pogawędki na gadzie, spotkania na czacie, odwiedziny w wirtualnych bibliotekach i wirtualne przygody.

Net4me sieci są przyjazne użytkownikowi. dokłada wszelkich starań, aby korzystanie z nich było bezproblemowe, a obsługa klienta szybka i kompetentna. Przyłącz się do globalnej sieci NA STAŁE, dajemy Ci wybór.

net4me - szerokopasmowy szybki internet bez ograniczeń dostępny w naszej miejscowości KONINKO

ZAMÓW USŁUGĘ

 
Komentarze
#1 | Nowicjusz dnia marzec 10 2014 13:03:25
Łącze jest okay, stabilne, po przejściu na 5.4Ghz nie pojawiają się problemy. Z czystym sumieniem polecam.
#2 | Maja dnia kwiecień 14 2014 23:48:15
Chyba jedyne rozsądne rozwiązanie w Koninku. Internet szybki i co najważniejsze bez przerw w usłudze. Nigdy nie miałam problemu <jak dotąd> z net4me.
#3 | stachmed dnia maj 11 2014 22:14:30
Polecam!!! koniec wreszcie z limitami na 3G !!! nastała wolność !!!
P.S. Nawet youtube w HD się nie zacina !
#4 | admin dnia czerwiec 17 2014 12:03:10
Łącze bardzo stabilne, opinia wystawiona na podstawie obserwacji ostatnich miesięcy, skrajne warunki atmosferyczne nie powodują przerw w dostawie internetu (mam tu na myśli wiatry, mróz czy upały), przy braku prądu oczywiście czasami jest zanik sygnału ale to po dłuższym czasie, zapewne z powodu wyczerpania zasilaczy awaryjnych, to są jednak skrajne przypadki.
#5 | Goral dnia styczeń 21 2015 20:47:44
internet bezawaryjny - to fakt - tylko brak prądu potrafi przeszkodzić w pracy, pingi bardzo krótkie, prędkości takie sobie, nie jest to na miarę roku 2015, ale jest okay, rozsądna prędkość za rozsądną cenę, narazie chyba jedyna taka opcja w Koninku bez limitu danych, ja polecam net4me chociaż na dość długi okres trzeba podpisać umowę (2 lata)
 
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
 
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie Obrazy
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

admin
05-12-2010 19:20
Po zalogowaniu możesz więcej! Zbudujmy wspólnie Koninko.pl
Polecamy