GFXpixel.info - PHP-Fusion themes design Czerwiec 19 2019 00:24:45
Nawigacja
· Strona główna
· Sołtys
· Strona Facebook
· Gmina Kórnik
· Dojazd do Koninka
· Artykuły mieszkańców
· Galeria zdjęć
· Do pobrania
· Stacja Meteo
· Banery
· Regulamin
· FAQ
· Linki
· Kontakt
· Szukaj
Monitoring Powietrza

Rada Sołecka

PolecamyOstatnie artykuły
· Renowacja kapliczki ...
· Usunięcie niebezpiec...
· Płyty z I Komunii Św.
· SPRZĄTANIE LASU W KO...
· Wesołego Alleluja !!!
net4me - SZYBKI internet w Koninku

net4me internet w Koninku

net4me to nazwy sieci komputerowych budowanych i administrowanych przez naszą firmę . Podstawowym zadaniem tych sieci jest umożliwienie osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom dostępu do INTERNETU. Umożliwia też realizację dodatkowych usług takich jak dzierżawa pasma i usługi VOIP. Oferujemy także utrzymanie stron i kont pocztowych. Sieci budowane sa w oparciu o technologię transmisji danych drogą radiową przy wykorzystaniu urządzeń Wi-Fi pracujących w paśmie 2.4 i 5,4 GHz. Użytkownicy tej sieci przyłączani są do niej z zastosowaniem anten nadawczo-odbiorczych lub, w przypadku instalacji zbiorczych w budynkach wielorodzinnych, kablem UTP zakończonym gniazdem RJ45 zgodnym ze standardem Ethernet.

Internet staje się co raz bardziej powszechnym środkiem przekazu podobnie jak wcześniej radio i telewizja z dodaną funkcją interaktywności. STAŁY DOSTĘP do sieci nie jest już zbędną fanaberią ale nieodzownym elementem życia prawie każdego aktywnego członka społeczeństwa. Dzięki niemu możliwa jest telepraca i poczta elektroniczna dostępna natychmiast po jej nadaniu, pogawędki na gadzie, spotkania na czacie, odwiedziny w wirtualnych bibliotekach i wirtualne przygody.

Net4me sieci są przyjazne użytkownikowi. dokłada wszelkich starań, aby korzystanie z nich było bezproblemowe, a obsługa klienta szybka i kompetentna. Przyłącz się do globalnej sieci NA STAŁE, dajemy Ci wybór.

net4me - szerokopasmowy szybki internet bez ograniczeń dostępny w naszej miejscowości KONINKO

ZAMÓW USŁUGĘ

 
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie Obrazy
Nasza Parafia

Polecamy