GFXpixel.info - PHP-Fusion themes design Listopad 14 2019 06:20:07
Nawigacja
· Strona główna
· Sołtys
· Strona Facebook
· Gmina Kórnik
· Dojazd do Koninka
· Artykuły mieszkańców
· Galeria zdjęć
· Do pobrania
· Stacja Meteo
· Banery
· Regulamin
· FAQ
· Linki
· Kontakt
· Szukaj
Monitoring Powietrza

Rada Sołecka

PolecamyOstatnie artykuły
· Renowacja kapliczki ...
· Usunięcie niebezpiec...
· Płyty z I Komunii Św.
· SPRZĄTANIE LASU W KO...
· Wesołego Alleluja !!!
12 Listopada - Otwarcie Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Kórniku
Na 12 listopada, czyli na tydzień przed wyborami samorządowymi, planowane jest uroczyste otwarcie centrum sportowo-rekreacyjnego w Kórniku
W skład kompleksu, o łącznej powierzchni użytkowej 8 600 m2 i kubaturze 66 600 m3, wejdzie hala widowiskowo – sportowa oraz kryta pływalnia.
W hali znajdzie się boisko o wymiarach 51 na 31 m przeznaczone do gry w koszykówkę, siatkówkę i piłkę ręczną, trybuny dla 250 widzów, sala konferencyjna, sale do aerobiku i tenisa stołowego, siłownia i kawiarnia. W budynku pływalni powstanie basen sportowy o długości 25 m, basen do nauki pływania, brodzik, „rwąca rzeka”, a także 50-metrowa zjeżdżalnia, solaria, sauny, gabinety odnowy biologicznej, restauracja oraz widownia na 150 miejsc. Cały obiekt będzie w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych. To wszystko tak blisko nas...
 
07 Listopada Święto myśliwych - Hubertus
Co rok w listopadzie myśliwi wraz z rodzinami, sympatykami myślistwa spotykają się na święcie myśliwych – Hubertusie. Święto to wspólna poranna msza, zbiorowe polowanie oraz później wspólna zabawa przy ognisku. W czasie tego dnia myśliwi proszą świętego Huberta o to, by polowania były udane. Przyznawane są odznaczenia, na przykład od koła łowieckiego – tytuł króla strzelca, króla pudlarzy, czy od PZŁ medale. Myśliwi witają się zawołaniem darz bór, zakładają najlepszą odzież myśliwską oraz świętują pod sztandarem danego koła łowieckiego.
07 listopada w Borówcu zorganizowane będą obchody HUBERTUSA. Na terenie Parafii MB Królowej Rodzin w Borówcu od godz. 11:30 spotkają się myśliwi z mieszkańcami. Planowane liczne atrakcje.
 
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie Obrazy
Nasza Parafia

Polecamy