GFXpixel.info - PHP-Fusion themes design Marzec 06 2021 14:13:47
Nawigacja
· Strona główna
· Sołtys
· Strona Facebook
· Gmina Kórnik
· Dojazd do Koninka
· Artykuły mieszkańców
· Galeria zdjęć
· Do pobrania
· Stacja Meteo
· Banery
· Regulamin
· FAQ
· Linki
· Kontakt
· Szukaj
Monitoring Powietrza

Rada Sołecka

PolecamyOstatnie artykuły
· Renowacja kapliczki ...
· Usunięcie niebezpiec...
· Płyty z I Komunii Św.
· SPRZĄTANIE LASU W KO...
· Wesołego Alleluja !!!
Naprawa wyjazów na ul.Radiową

NOWE PODJAZDY

            W miesiącu październiku na ul. Błękitnej i na ul. Granatowej powstały nowe podjazdy.

         Na zebraniu wiejskim, które odbyło się w miesiącu sierpniu, mieszkańcy ul. Błękitnej i Niebieskiej poruszyli temat katastrofalnych zjazdów z ul. Radiowej. Każdy z nich musiał codziennie zaliczyć dziury , które się tam utworzyły i drżeć o stan swojego podwozia. Wyjątkowo zły stan zjazdu był  na ul. Błękitnej, gdyż jest to pierwsza możliwa ulica, na której mogą zawrócić samochody ciężarowe. Wiadomo wszystkim doskonale ,że nie ma dnia ,żeby nie nawracały tam tiry, które przejechały zjazd do magazynów. W skutek czego mieszkańcy podjęli decyzje ,że należy tym zainteresować naszych urzędników.

przed 1

przed 2

przed 3

przed 4

 

         Ludzie zamieszkujący ul. Błękitną i Niebieską podpisali się pod pismem skierowanym do Urzędu Miasta Kórnik, gdzie prosili o naprawienie i utwardzenie zjazdów/podjazdów z/na ul. Radiową motywując swoją prośbę codzienną uciążliwością korzystania z takiej drogi, jak również pogarszającym się stanem pojazdów.

Podkreślamy, że to właśnie wspólna inicjatywa mieszkańców tych dwóch ulic sprawiła, że urzędnicy pochylili się nad problemem i pozytywnie się do niego ustosunkowali. Wskutek czego są dzisiaj dwa piękne podjazdy, bo również mieszkańcy ul. Granatowej skorzystali na zaangażowaniu i pomyśle innych mieszkańców.

Zaznaczmy, że dzięki temu, że mieszkańcy tych ulic licznie uczestniczyli w zebraniu wiejskim, wspólnie podpisali pismo do Urzędu Miasta  pokazali innym, że warto brać czynny udział w życiu lokalnej społeczności, budować poczucie wspólnoty i odpowiedzialności za miejsce, w którym mieszkamy.

po 1

po 2

po 3

po 4

 

 
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie Obrazy
Nasza Parafia

Polecamy