GFXpixel.info - PHP-Fusion themes design Marzec 09 2021 08:22:55
Nawigacja
· Strona główna
· Sołtys
· Strona Facebook
· Gmina Kórnik
· Dojazd do Koninka
· Artykuły mieszkańców
· Galeria zdjęć
· Do pobrania
· Stacja Meteo
· Banery
· Regulamin
· FAQ
· Linki
· Kontakt
· Szukaj
Monitoring Powietrza

Rada Sołecka

PolecamyOstatnie artykuły
· Renowacja kapliczki ...
· Usunięcie niebezpiec...
· Płyty z I Komunii Św.
· SPRZĄTANIE LASU W KO...
· Wesołego Alleluja !!!
DZIEŃ DZIECKA W KONINKU

DZIEŃ DZIECKA W KONINKU

W miejscowości Koninko sołtys Jacek Schmidt wraz z kilkoma mieszkańcami przygotowali festyn z okazji Dnia Dziecka. Odbył się on w miesiącu czerwcu, na obiekcie sportowo-rekreacyjnym w Koninku. Pogoda dopisała, było ciepło, ale nie upalnie, co sprzyjało dobrej zabawie.

Na festynie czekało na dzieci mnóstwo atrakcji: darmowe zjeżdżalnie, wata cukrowa, popcorn, prażynki, słodkie upominki, malowanie twarzy oraz różne konkurencje sportowe.

Dzieci chętnie brały udział w licznych konkursach prowadzonych przez OSP Szczytniki oraz przez „Bzik Show”. Wspaniałym występem uraczył nas zespół dziewczyn z Koninka i Szczytnik „Neighbors”.

Podczas festynu każdy mógł spróbować ciasta, ciasteczek, lodów, napoi w postaci soczków oraz oranżady rozdawanej ze znanego już w Koninku pomarańczowego Citroena.

Na koniec nasza wspaniała Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza zrobiła pokaz gaszenia pożarów. Wszyscy obserwatorzy byli pod wielki wrażeniem umiejętności i sprawności tych młodych ludzi. Ich opiekunowie mogą być dumni ze swoich wychowanków. Festyn zakończono wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku.

Pragnę podziękować w pierwszej kolejności Sławomirowi i Joannie Szalczyk za ich wielkie zaangażowanie. Równie gorąco pragnę podziękować: Krzysztofowi Świerczyńskiemu, Izabeli Kowalskiej, Janinie i Janowi Jankowiakom, Beacie Urbaniak, Markowi Templewicz, Dobrosławowi i Aleksandrze Rola, Monice Sobocińskiej, Marice i Arkowi Gomuła, Iwonie, Dominice i Patrycji Szalczyk, Szymonowi Dłubała, całej straży OSP Szczytniki oraz wszystkim sponsorom.

Sylwia Łoś

 
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie Obrazy
Nasza Parafia

Polecamy