GFXpixel.info - PHP-Fusion themes design Marzec 07 2021 02:24:54
Nawigacja
· Strona główna
· Sołtys
· Strona Facebook
· Gmina Kórnik
· Dojazd do Koninka
· Artykuły mieszkańców
· Galeria zdjęć
· Do pobrania
· Stacja Meteo
· Banery
· Regulamin
· FAQ
· Linki
· Kontakt
· Szukaj
Monitoring Powietrza

Rada Sołecka

PolecamyOstatnie artykuły
· Renowacja kapliczki ...
· Usunięcie niebezpiec...
· Płyty z I Komunii Św.
· SPRZĄTANIE LASU W KO...
· Wesołego Alleluja !!!
Balik karnawałowy 2016r.

„CZEKOLADOWE RYTMY” W KONINKU

W ostatni dzień ferii – 31 stycznia 2016r. w Koninku w restauracji „Szuwarek” odbył się balik karnawałowy dla dzieci pt. „Czekoladowe Rytmy”. Jak co roku organizatorzy spotkali się z olbrzymim zainteresowaniem mieszkańców, bilety w ciągu tygodnia zostały wyprzedane. Był to niewątpliwe najbardziej wyczekiwany dzień przez wszystkie dzieci, które przyszły na balik w radosnych humorach. Honorowym gościem imprezy była fontanna czekolady, której towarzyszyły słodkie i kolorowe owoce.
Dzieci przybyły na balik przebrane w piękne bajkowe stroje, mogliśmy zobaczyć znanych nam bohaterów z bajek i filmów. Wesołe buzie dzieciaczków nakręcały do radosnej i wspólnej zabawy. Jak co roku imprezę znakomicie poprowadzili pan Jacek i pani Patrycja, nie można zapomnieć o wspaniałych pomocnikach: Adzie, Joannie, Marice i Arku. Cała impreza była przepełniona ciekawymi konkursami i zabawami, w których dzieci chętnie uczestniczyły. Jak na „Czekoladowe rytmy” przystało przebojem balu była piosenka „Chocolate choco choco”, do której wszyscy nauczyli się układu tanecznego, nawet rodzice dali się porwać czekoladowym rytmom.
W czasie przerwy dzieci mogły skosztować owoców, korzystając z uroków fontanny czekolady, co gwarantowało znakomity smak i umorusane nią buzie.
Na koniec błysnęły flesze aparatów, aby uwiecznić wspaniałe chwile karnawałowej zabawy.
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego baliku: Joanna Gaworska, Marika i Arek Gomuła, Janina i Jan Jankowiak, Ada Koper, Jacek Schmidt i Patrycja Szalczyk.

GALERIA ZDJĘĆ

Sylwia Łoś

 
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie Obrazy
Nasza Parafia

Polecamy