GFXpixel.info - PHP-Fusion themes design Marzec 04 2021 05:32:25
Nawigacja
· Strona główna
· Sołtys
· Strona Facebook
· Gmina Kórnik
· Dojazd do Koninka
· Artykuły mieszkańców
· Galeria zdjęć
· Do pobrania
· Stacja Meteo
· Banery
· Regulamin
· FAQ
· Linki
· Kontakt
· Szukaj
Monitoring Powietrza

Rada Sołecka

PolecamyOstatnie artykuły
· Renowacja kapliczki ...
· Usunięcie niebezpiec...
· Płyty z I Komunii Św.
· SPRZĄTANIE LASU W KO...
· Wesołego Alleluja !!!
Dzień seniora w Koninku - 15-11-2015r.

DZIEŃ SENIORA W KONINKU

W dniu 15.11.2015r. w restauracji „Szuwarek” zorganizowano uroczyste spotkanie dla seniorów miejscowości Koninko. Spotkanie miało na celu zachęcenie osób starszych do wyjścia z domu, wspólnych rozmów z sąsiadami przy kawie z ciastkiem oraz podzieleniem się wspomnieniami o dawnym Koninku. Na spotkanie przybyli licznie zaproszeni goście, swoją obecnością zaszczyciła nas najstarsza mieszkanka Koninka Pani Szulc Aniela.

Licznie przybyłych gości przywitał sołtys, który podziękował za ich obecność, pokreślił, że to od nich młodzi ludzie uczą się szacunku do drugiego człowieka, tolerancji i życiowej mądrości. Proboszcz pobliskiej parafii pw. bł. Matki Teresy z Kalkuty, również ciepło wypowiedział się o seniorach i na pamiątkę miłego spotkania rozdał obrazki z wizerunkiem patronki parafii, przywiezione z samej Kalkuty. W niezwykle bogatym programie artystycznym można było posłuchać pięknych polskich piosenek z dawnych lat oraz pośpiewać do przebojów biesiady polskiej. Nie zabrakło również zabawy tanecznej. Całe spotkanie upłynęło w miłej, serdecznej oraz kameralnej atmosferze, przeplatanej żartami i wspomnieniami.

Na koniec imprezy każdy otrzymał kosmetyczny upominek wraz ze słodkim pakunkiem.

Warto wspomnieć, że mogliśmy się spotkać dzięki zaangażowaniu oraz współpracy byłego, jak i obecnego sołtysa Jana Jankowiaka oraz Jacka Schmidta. Jak zwykle mogliśmy liczyć na Panią Janinę Jankowiak, która angażuje się we wszelkiego rodzaju imprezy odbywające się w Koninku cały swoim sercem, za co serdecznie jej dziękujemy. Podziękowania należą się również Panu Krzysztofowi Świerczyńskiemu za okazaną pomoc.

Atmosfera wspólnej zabawy i wspomnień czar na długo pozostaną w naszej pamięci.

-> GALERIA ZDJĘĆ <-

Sylwia Łoś

 
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie Obrazy
Nasza Parafia

Polecamy