GFXpixel.info - PHP-Fusion themes design Marzec 07 2021 02:16:05
Nawigacja
· Strona główna
· Sołtys
· Strona Facebook
· Gmina Kórnik
· Dojazd do Koninka
· Artykuły mieszkańców
· Galeria zdjęć
· Do pobrania
· Stacja Meteo
· Banery
· Regulamin
· FAQ
· Linki
· Kontakt
· Szukaj
Monitoring Powietrza

Rada Sołecka

PolecamyOstatnie artykuły
· Renowacja kapliczki ...
· Usunięcie niebezpiec...
· Płyty z I Komunii Św.
· SPRZĄTANIE LASU W KO...
· Wesołego Alleluja !!!
TEREN SPORTU I REKREACJI

 

Na zebraniu 16 maja 2014r. ustalono, iż rezygnujemy z wydatkowania pieniędzy na imprezę czerwcową z okazji "Dnia Dziecka". Pieniądze te przeznaczamy w całości na pierwszą część zagospodarowania terenu Sportu i Rekreacji w Koninku. Jeśli zdecydowalibyśmy się na organizowanie imprezy czerwcowej, urządzanie terenu rekreacyjnego z powodu braku funduszy, znowu uległo by przesunięciu o kolejny rok. Odłożona kwota około 7 ty. zł zostaje przesunięta do wykorzystania na budowę "miejsca integracji" tj. Grilla Rodzinnego, przygotowanie terenu pod boisko piłki siatkowej plażowej oraz przygotowanie miejsca pod zimową taflę lodową, z pozostałych funduszy należy jeszcze wyodrębnić kwotę potrzebną do utrzymania boiska do piłki nożnej (nawozy do trawy, paliwo do kosiarki). Jak ma wyglądać opieka boiska sportowego (ścinanie trawy, użycie sprzętu do koszenia) ustalimy na zebraniu 13 czerwca o godz. 18:30.

Na chwilę obecną istnieją dwie koncepcje zagospodarowania terenu. Istnienie dwóch koncepcji jest podyktowane sporem niektórych mieszkańców przyległych swoimi nieruchomościami do projektowanego terenu Sportu i Rekreacji.
W lewym panelu stronu strony jest zaproponowana ANKIETA, która w orientacyjny sposób może przekazać Państwa sugestie co do sposobu zagospodarowania terenu. Ostateczne prawomocne głosowanie w tej sprawie odbędzie się 13 czerwca o godz. 18:30 na zebraniu sołeckim w Restauracji Szuwarek.

Wybranie konkretnej koncepcji przez mieszkańców wiąże się jednocześnie z całkowitym przejęciem odpowiedzialności za relizację uzgodnień, uzyskiwaniem pozwoleń i staraniem się o dofinansowanie z gminy lub od zewnętrznego sponsora, przez osobę wysuwającą SWOJĄ KONCEPCJĘ.

KONCEPCJA -A-
- wysuwająca koncepcję - członek Rady Sołeckiej Sylwia Łoś

1. Koncepcja A (szczegóły kliknij) zakłada opłotowanie całego terenu płotem o wysokości 4.0m dla zabezpieczenia przyległych nieruchomości jak również pola uprawnego przed niepożądanymi wtargnięciami sprzętu sportowego (piłki, lotki itd.)
2. Płot o wysokości 4.0m okalający cały teren sportowy zabezpieczać ma równiez przed kradzieżami wyposażenia (słupki z metali uszlachetnionych, zabawki, ławki, sprzęt fitnes itp.)
3. Bogatsza oferta punktów na terenie sportowym ma wykluczyć ewentualne oczekiwanie dzieci i młodzieży na skorzystanie z oferowanego sprzetu.
4. Ścieżka komunikacyjna piesza o szerokości 4.0 m

 

KONCEPCJA -B-
- wysuwający koncepcję - członek Rady Sołeckiej Sebastian Bratuś-Kaniuka

1. Koncepcja B (kliknij szczegóły) zakłada obniżenie wysokości płotu do 2.0m w miejscach, gdzie sprzeciwiają się do tego przylegli właściciele nieruchomości.
2. Przestronniejsze zagospodarowanie terenu kosztem mniejszej ilości punktów.
3. Ścieżka piesza o szerokości 3,5m - 4,0m
4. Zaproponowanie parkingu dla aut.

GŁOSUJĄC ZA KONKRETNĄ KONCEPCJĄ GŁOSUJESZ RÓWNIEŻ NA OSOBĘ, KTÓRA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA REALIZACJĘ WYSUNIETEGO PROJEKTU !

GŁOSOWANIE W ANKIECIE JEST JEDYNIE ORIENTACYJNĄ OCENĄ PAŃSTWA ZDANIA.

 
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie Obrazy
Nasza Parafia

Polecamy