GFXpixel.info - PHP-Fusion themes design Marzec 04 2021 16:23:13
Nawigacja
· Strona główna
· Sołtys
· Strona Facebook
· Gmina Kórnik
· Dojazd do Koninka
· Artykuły mieszkańców
· Galeria zdjęć
· Do pobrania
· Stacja Meteo
· Banery
· Regulamin
· FAQ
· Linki
· Kontakt
· Szukaj
Monitoring Powietrza

Rada Sołecka

PolecamyOstatnie artykuły
· Renowacja kapliczki ...
· Usunięcie niebezpiec...
· Płyty z I Komunii Św.
· SPRZĄTANIE LASU W KO...
· Wesołego Alleluja !!!
Nowe linie autobusowe KOMBUS

Zlikwidowana zostanie linia 503, a zastąpi ją linia 511 kursująca na trasie:

FRANOWO – Szwajcarska – Kurlandzka - Krzywoustego – Pokrzywno – Tarnowska – droga serwisowa - Jaryszki, Składowa – Koninko, Telewizyjna – Koninko, Radiowa – Szczytniki, Pisarska – Koninko, Radiowa – Borówiec, Poznańska – Borówiec, Szkolna – Borówiec, Główna – Kamionki, Poznańska – Kamionki, Platanowa - KAMIONKI/KLONOWA

W dni robocze kursy co 60 minut (od 5.00 do 9.00 i od 14.00 do 17.00), w pozostałych godzinach co 120 minut. W soboty i niedziele nie kursuje.

Likwidacji ulega linia 53, a zastąpi ją linia 512:

FRANOWO – Szwajcarska – Kurlandzka - Krzywoustego – Pokrzywno – Tarnowska – Ostrowska - droga serwisowa (wyznaczone kursy z wjazdem do Żernik) –Koninko, Gutenberga - Koninko, Telewizyjna – Koninko, Radiowa – Szczytniki, Pisarska – Koninko, Radiowa – Koninko, Lazurowa - Szczytniki, Jeziorna – Kamionki, Mostowa - Kamionki, Poznańska – Borówiec, Główna – BORÓWIEC/SZKOŁA (we wszystkie dni robocze) / BORÓWIEC/DĘBOWA (we wszystkie soboty i niedziele, bez wjazdu na pętlę Borówiec/Szkoła)

W dni robocze kursy co 60 minut (od 5.00 do 9.00 i od 14.00 do 17.00), w pozostałych godzinach co 120 minut. W soboty i niedziele kursy co 120 minut.

Jednocześnie wszystkie kursy linii nr 527 kończące się obecnie w Borówcu zostaną skrócone do Kamionek, natomiast kursy kończące się w Daszewicach zostaną wydłużone do pętli w Kamionkach.

Na nowych liniach nr 511 oraz 512 autobusy zatrzymują się na wszystkich przystankach na terenie Poznania wzdłuż trasy przejazdu.

Od 1 kwietnia 2014 roku uruchomione zostaną dodatkowe przystanki:

Poznań

„Krzesinki n/ż” – na ulicy Ostrowskiej w kierunku Franowa dla linii nr 512

„Podjaryszki n/ż” – na ulicy Ostrowskiej w kierunku Franowa dla linii nr 512

Gmina Kórnik

„Jaryszki/Działki” – na drodze serwisowej wzdłuż ulicy Krzywoustego w kierunku Franowa dla linii nr 512

„Żerniki/Skrzyżowanie” – na drodze serwisowej wzdłuż ulicy Krzywoustego w kierunku Franowa dla linii nr 512

Od w/w dnia zmianie ulega nazewnictwo przystanków. Pasażerów prosimy o dokładne zapoznanie się w wprowadzonymi zmianami.

Jednocześnie informujemy, że likwidacji ulega przystanek „Świątniczki” na ulicy Krzywoustego dla autobusów linii nr 53. Pasażerów prosimy o korzystanie z przystanku „Nad Krzesinką”, który znajdować się będzie w strefie taryfowej A (miasto Poznań).

Wszystkich Pasażerów zachęcamy do wyrobienia karty PEKA https://www.peka.poznan.pl/SOP/registration/register.jspb?execution=e1s1

Na nowo utworzonych liniach obowiązywać będą bilety ZTM Poznań. Więcej informacji oraz rozkłady jazdy dostępne na stronie http://ztm.poznan.pl/kornik/wykaz-linii-przystanki-oraz-mapy/

MAPA LINII TUTAJ

 
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie Obrazy
Nasza Parafia

Polecamy